Амріт Расаяна Шрі Ганга (Amrit Rasayana Shri Ganga), 250 грам

EAN:
2905951024250
Наявність:
Ожидается

Amrit Расаяна - расаяна безсмертя - є потужним антиоксидантом. З перших же днів прийому має виражену дію на нервову систему, сон і травлення, одночасно тонізуючи організм і заспокоюючи збуджений розум. Відноситься до числа найкращих расаян, відомих в Аюрведі, як омолоджуючий засіб, що поліпшує опірність організму дії вільних радикалів, різних вірусів та інфекцій. При тривалому вживанні (більше трьох місяців) расаяна відновлює імунітет ослаблений хронічними або важковиліковні захворюваннями, такими, як туберкульоз, діабет, різні пухлини, псоріаз, сифіліс та психічні розлади.

 

Дія:

Склад трав, що входять в Амріт Расаяну, благотворно впливає на різні патології серця, будучи хорошим серцевим тоніком, на нервову систему, надаючи м'яку седативну дію, на травлення - відновлюючи перистальтику кишечника і покращуючи їжі всмоктуваність, на респіраторну систему, будучи хорошим легеневим тоніком, на печінку і кров, володіючи антибактеріальною і протизапальною властивостями.

Загальна дія Амріт Расаяна спрямовано на зміцнення імунної системи і відновлення втрачених сил після важких операцій і хронічних захворювань. Amrit Расаяна Особливо показана людям, що перенесли опромінення, операції з великими втратами крові, страждають від постійного нездужання, анемії, людям з явною схильністю до пухлинного росту жінкам, які страждають від безпліддя і різних захворювань жіночої репродуктивної системи, людям, що перенесли важкі форми гепатиту і збудженої нервовою системою. У цих випадках курс прийому расаяна повинен бути не менше трьох місяців.


Показання:

- гепатит

- серцеві захворювання, гіпертонія

- безпліддя, порушення роботи яєчників, гормональні зміни

- міома

- нервові виснаження, безсоння,

- гастрит, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки

- ослаблений імунітет

- загострення інфекційних захворювань

- запори і порушення роботи кишечника

 

Дозування/Застосування:

- при запорах і порушення роботи кишечника - приймати по 0,5 ч. л. двічі на день, до їди, спільно з Трифалой (по 0.5 ч. л.).

- при гепатиті: по 1 ч. л. двічі на день до їжі, спільно зі строгою дієтою і гіркими травами, не менше місяця.

- при серцевих захворюваннях: з ягодами глоду, шафраном, Арджуною або спеціальними препаратами, що нормалізують роботу серця, які повинен призначити лікар. Дозування - по 0.5 ч. л. двічі на день, до їди профілактичних випадках і по 1 ч. л. під час нападів.

- при різних порушеннях в роботі яєчників і гормональних змін в організмі слід вживати Расаяну з молоком і шафраном два рази в день до їжі близько двох місяців.

- при міомі - по 1 ч. л. двічі на день, спільно з Хіра Бхашмой і Канчнар Гуггулом.

- при артеріальній гіпертонії - по 1 ч. л. двічі на день, спільно з Брамі і Ашвагандою (по 2 таб. Або 1 ч. л.).

- при безсонні - по 1 ч. л. двічі на день, спільно з Ашвагандою або препаратами, що містять сарпагандху.

- при гастриті з підвищеною кислотністю, виразці шлунка і дванадцятипалої кишки слід приймати по 1 ч. л. расаяна з молоком і куркумою, через 30 хвилин після їжі.

- при нервових виснаженнях - спільно з Брамі.


Оригінальна назва: Amrit Rasayana Shri Ganga.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Амріт Расаяна Шрі Ганга за вигідною ціною!

Показання / Переваги

Безсоння, порушення сну
Виразка дванадцятипалої кишки
Виразка шлунку
Гіпертонія
Гастрит
Гепатит
Жіночий тонік
Закреп
Міома
Менопауза
Нервове виснаження
Низький іммунітет
Низький рівень жіночих гормонів
Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
10.12.2018