Амрітпраш Грітам Коттаккал (Amritaprasa ghritam Kottakkal), 200 грам

EAN:
8904059130492
Наявність:
В наявності
Строк придатності:
12/2021

Амрітпраш Грітам – потужний антиоксидант. З перших же днів прийому має виражену дію на нервову систему, сон і травлення, одночасно тонізуючи організм і заспокоюючи збуджений розум. Амрітпраш Грітам відноситься до числа найкращих расаян, відомих в Аюрведі, як омолоджуючий засіб, що поліпшує опірність організму дії вільних радикалів, різних вірусів та інфекцій. При тривалому вживанні (більше трьох місяців) расаяна відновлює імунітет ослаблений хронічними або важковиліковні захворюваннями, такими, як туберкульоз, діабет, різні пухлини, псоріаз, сифіліс та психічні розлади. Склад трав, що входять в Амритпраш, благотворно впливає на різні патології серця, будучи хорошим серцевим тоніком; на нервову систему, надаючи м'яку седативну дію; на травлення – відновлюючи перистальтику кишечника і покращуючи їжі всмоктуваність; на респіраторну систему, будучи хорошим легеневим тоніком; на печінку і кров, володіючи антибактеріальною і протизапальною властивостями.

Загальна дія препарату спрямована на зміцнення імунної системи і відновлення втрачених сил після важких операцій і хронічних захворювань. Особливо показаний людям, що перенесли опромінення, операції з великими втратами крові, страждають від постійного нездужання, анемії, людям з явною схильністю до пухлинного росту, жінкам, які страждають від безпліддя і різних хронічних захворювань жіночої репродуктивної системи, людям, що перенесли важкі форми гепатиту і збудженої нервовою системою. У цих випадках курс прийому расаяна повинен бути не менше трьох місяців.


Склад: Shatavari, Ginger, Pippali, Nut, Abrakbhashma, Sita, Cardamon, Patraj, Clove, Mirch, Svarnmachik, Saffron, Ambur, Latakasturi, Tagar, Jayaful, Banslochan, Amalki, Ajmode, Chandan, Nagarmotha, Punarnaba, Chitrak, Nagkesar.


Дозування/Застосування:

- при запорах і порушення роботи кишечника – приймати по 1/2 ч. л. двічі на день, до їди, спільно з Трифалой (по 1/2 ч. л.).

- При гепатиті – по 1 ч. л. двічі на день до їжі, спільно зі строгою дієтою і гіркими травами, не менше місяця.

- При серцевих захворюваннях – з Арджуною або спеціальними препаратами, що нормалізують роботу серця, які повинен призначити лікар. Дозування – по 1/2 ч. л. двічі на день, до їди профілактичних випадках і по 1 ч. л. – під час нападів.

- При жіночому безплідді – по 1 ч. л. з молоком або водою – на ніч, спільно з Шиладжитом (Муміє) або Чандрапрабха баті (по 2 таб.), курс – не менше трьох місяців.

- При різних порушеннях в роботі яєчників і гормональних змін в організмі слід вживати расаяну з молоком і шафраном два рази на день, до їди. Курс - близько двох місяців.

- При міомі – за 1ч.л. два рази в день, спільно з Хіра Бхашмой і Канчнар Гуггулом. Курс - три місяці.

- При артеріальній гіпертонії – по 1/2 ч. л. двічі на день, спільно з Брамі і Ашвагандою (по 2 таб. або 1/2 ч. л.).

- При безсонні – по 1/2 ч. л. двічі на день, спільно з Ашвагандою або препаратами, що містять сарпагандху.

- При гастриті з підвищеною кислотністю, виразці шлунка і дванадцятипалої кишки слід приймати по 1/2 ч. л. расаяна з молоком і куркумою, через 30 хвилин після їжі.

- При нервових виснаженнях – спільно з Брамі.

- Під час загострення інфекцій і для зміцнення імунітету расаяну бажано вживати терміном не менше трьох місяців, так як вона має накопичує дію.


Оригінальна назва: Amritaprasa ghritam Kottakkal.


Синоніми: Амріт расаяна.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Амрітпраш Грітам Коттаккал за вигідною ціною!

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
08.03.2018
Рекомендуем посмотреть