Арог’я Вардхіні ваті Адарш Аюрведік (Arogya Vardhini vati Adarsh Ayurvedic), 40 грам ~ 100 таблеток

EAN:
2905951000124
Наявність:
В наявності
Строк придатності:
02/2024

У російськомовному сегменті інтернету, як і в більшості магазинів Ви можете прочитати, що Арог’явардхіні ваті - гепатопротектор з м'яким жовчогінну дію. Це не зовсім так. "Арогья" перекладається як здоров'я, Арог’явардхіні можна перевести як "підтримує здоров'я". У цього препарату дійсно є гепатопротекторні властивості, але він не є препаратом для лікування захворювань печінки.

Арог’я Вардхіні ваті – ефективний тонік загальної дії. Цей препарат застосовується для підтримання нормального травлення, нормалізації ваги і виведення токсинів з організму. Арог’я Вардхіні ваті є серцевим тоніком, а так само показаний при захворюваннях (включаючи хронічні) респіраторної системи. Крім того, Арог’я Вардхіні ваті - хороший гепатопротектор, що володіє жовчогінною дією.


Показання: загальний тонік для організму, порушення травлення, зайва вага, токсичні стану крові, порушення роботи печінки і жовчного міхура.


Склад: Склад: Shuddha Parada, Shuddha Gandhaka, Loha Bhasma, Abhraka Bhasma, Тамра Bhasma, Triphala, Shilajeet, Guggul, Chitra, Kutki.


Дозування: 1-2 таблетки два рази на день з водою або молоком.


Оригінальна назва: Arogya Vardhini vati, 40 grams Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


Синоніми: Арог’явардхіні ваті, Arogyavardhini vati.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Арог’я Вардхіні ваті, 40 грам Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Показання / Переваги

Гепатопротектор
Загальний тонік для організму
Зайва вага
Очищення крові
Слабке травлення, диспепсія
Тонік для печінки
Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
01.10.2018
Рекомендуем посмотреть