Аюрведичні антигельмінтні препарати і біодобавки

В організмі будь-якого, без винятків, людини присутній цілий набір паразитів. Більшість з них - бактерії, мікроорганізми. Вони не доставляють особливих проблем організму і їх життєдіяльність з успіхом регулює наша імунна система. Більш того, боротися з ними немає особливого сенсу так як вони потрапляють в організм ззовні з їжею, повітрям і водою.

Але є паразити з якими наш імунітет впоратися не може. І вони можуть досить сильно псувати здоров'я.

У першу чергу це стосується гельмінтів або, спрощено, глистів.

Основною групою ризику, схильні до зараження гельмінтами є діти і дорослі, часто контактують з тваринами. Дуже часто гельмінти потрапляють в організм з сирою рибою (любителів в'яленої риби і суші це стосується в першу чергу) або м'ясом, які не пройшли достатню термічну обробку.

Однак, у вегетаріанців особливих переваг тут немає так як з овочами гельмінти потрапляють в організм дуже часто.

В аюрведі є досить широкий асортимент антигельмінтних препаратів.

Один з найпоширеніших - це Виданга чурна (або Вайвиданг чурна). Цей препарат є базою практично для всіх препаратів цієї групи. Його недоліками можна вважати специфічний смак і відносне незручність прийому (порошок).

З таблетованих препаратів найпоширенішим і одним з найбільш ефективних є Кримі Кутхара рас. Цей препарат працює досить м'яко, володіє комплексною дією і його єдиним відносним недоліком можна назвати тривалість прийому - від місяця до трьох (у важких випадках).

Також можна виділити і Кримишодхини гулика. Цей препарат приймається п'ять днів, але він створює дискомфорт в травній системі і має виражений послаблюючий ефект. У зв'язку з цим, Кримишодхини гулика не дуже підходить для дітей.

Для дітей можна порекомендувати Криминил сироп. Він м'яко діє і має відносно приємним смаком.

В нашому асортименті є і інші препарати, що вони також добре працюють, але розповісти про кожен з них в одній статті неможливо.


Будьте здорові!


Показано від 1 до 12 з 31 (всього сторінок: 3)