Бабуна НідКо (Babuna NidCo), 50 мл

EAN:
8904195801775
MPN:
Распродажа
Наявність:
В наявності
Строк придатності:
07/2019

Розпродаж - строк придатності 07/2019.


Бабуна - це засіб для вирішення багатьох проблем, з якими стикаються батьки немовлят. Бабуна покращує апетит, травлення і полегшує евакуацію стільця. Крім того, цей препарат може допомогти при коліках, діареї у немовлят, відрижці молока і т. д. Так само Бабуна ефективна при простудних захворюваннях і під час прорізування зубів.


Склад: екстракти з Terminalia chebula, Rosa centifolia, Operculina turpethum, Carum copticum, Zingiber officinale, Foeniculum vulgare, Rheum emodi, Butea monosperma, Aconitum heterophyllum, Cassia fistula, Cassia angustifolia, Curcuma longa, Helicteres isora, Hollarhaina antidysentrica, Embelia ribes, Terminalia belerica, Glycyrhiza gelebra, Solanum nigrum, Cuminum cyminum, Sodii biboros.


Дозування:

- 1 місяць: 5-10 крапель;

- 6 місяців до року: 10-15 крапель;

- 1 рік - 2 роки: 15-20 крапель;

- 2 роки - 3 роки: 20-25 крапель;

- 3 роки - 5 років: одна чайна ложка.


Оригінальна назва: Babuna Nidco.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Бабуна Нідко за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
18.07.2018
Рекомендуем посмотреть