Брінгарадж Шрі Ганга (Bhringaraj Shri Ganga), 200 таблеток

EAN:
8904304497226
Наявність:
Очікується

Брінгарадж – препарат, що застосовується при поганому рості і випаданні волосся, передчасної сивини. Брінгарадж є основним компонентом практично всіх препаратів, що поліпшують ріст волосся. Також цей препарат є хорошим гепатопротектором, показаний при гепатиті, покращує вироблення і рух жовчі.

Крім того, Брінгарадж застосовується при діабеті, є тоніком для респіраторної та травної систем, показаний при астмі, виразці шлунка, підвищеній кислотності і діареї.

Брінгарадж відноситься до групи расаян - омолоджуючих препаратів. Він покращує роботу нервової системи, пам'ять, зір і слух, підтримує гарний стан зубів і нігтів.


Показання: випадання волосся, алопеція, преджевременное посивіння, гепатит, гепатопротектор, тонік для жовчного міхура, діабет, тонік для дихальної і травної систем, астма, виразка шлунка, підвищена кислотність, діарея, тонік для зору і слуху.


Склад: Eclipta Alba powder 100%.


Дозування: по 1-2 таблетки двічі на день з теплою водою або за призначенням лікаря.

 

Оригінальна назва: Bhringaraj Shri Ganga.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Брінгарадж Шрі Ганга за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
23.10.2018
Рекомендуем посмотреть