Брамі ваті Адарш Аюрведік (Brahmi vati Adarsh Ayurvedic), 20 грам ~ 65 таблеток

EAN:
2905951000407
JAN:
Адарш Аюрведик
Наявність:
В наявності
Строк придатності:
01/2024

Брамі ваті - комплексний препарат для нормалізації роботи нервової системи. Основне застосування цього препарату - расстойства роботи центральної нервової системи та головного мозку. Брамі ваті показаний при стресі, великих психічних навантаженнях, ментальної слабкості, депресії, безсонні, для поліпшення пам'яті. Крім того, цей препарат застосовують при психічних розладах, тремор. Також Брамі ваті знижує артеріальний тиск, особливо у випадках стресу.


Показання: порушення роботи нервової системи, склероз, стрес, ментальна слабкість, депресія, безсоння, психічні розлади, тремор.


Склад: Brahmi, Shankhpushpi, Gajava each 21%, Swarn Makshik, Ras Sindoor, Bach each 10.5%, Kali Marich 5.25%, Jatamansi ras.


Дозування: по 1-2 таблетки два рази на день.

 

Вагітність і період лактації: можна застосовувати.


Оригінальна назва: Brahmi vati, 20 grams Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


Синоніми: Брахмі ваті, Брахмі баті.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Брамі ваті, 20 грам Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
12.10.2018
Рекомендуем посмотреть