Чандрапрабха ваті Адарш Аюрведік (Chandraprabha vati Adarsh Ayurvedic), 20 грам ~ 55 таблеток

EAN:
2905951000445
JAN:
Адарш Аюрведик
Наявність:
Очікується
Завдяки повній відповідності (якісного і кількісного) складу препарату ведичних текстів, Чандрапрабха Ваті Адарш Аюрведік відрізняється високою ефективністю, завдяки чому лікування не розтягується на багато місяців, а результат дії препарату помітний практично відразу.

Чандрапрабха ваті – має великим набором корисних властивостей, але в першу чергу це препарат для лікування інфекцій сечовивідної системи. Чандрапрабха ваті регулює обмін рідини в організмі і володіє сечогінною дією.

Цей препарат також застосовується при захворюваннях жіночої репродуктивної системи - дисменореї, олігоменореї, аменореї, поликистозе яєчників, вагініті.

Крім того, Чандрапрабха ваті застосовується при запаленнях суглобів, болях у попереку, підвищеної кислотності, слабому травленні і надлишковій вазі. Так само вона покращує якість крові і корисний при діабеті.

Показання: інфекції сечовивідної системи, цистит, печія, слабке травлення, ожиріння, порушення менструального циклу, полікістоз яєчників, вагініт, артрит, подагра, радикуліт, низький гемоглобін, діабет.

Склад: Karpur, Vacha, Musta, Bhunimba, Giloy, Daruka, Haridra, Ativisha, Darvi, Pippalimoola, Chitraka, Dhania, Triphala, Chavya, Vidanga, Gajapippali, Shunti, Maricha, Pippali, Makshika Dhatu Bhasma, Yava Kshara, Swarjika Kshara, Saindhava Lavana, Sauvarchala Lavana, Vida Lavana, Trivrit, Danti, Patra, Twak, Ela, Vamshalochana, Loha Bhasm, Sita, Shudh Shilajeet, Guggul.


Дозування: по 1-2 таблетки двічі на день з молоком або водою.


Оригінальна назва: Chandraprabha vati, 20 grams Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Чандрапрабха ваті, 20 грам Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Показання / Переваги

Анемія
Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
17.08.2018
Рекомендуем посмотреть