Гроу плюс Адарш Аюрведік (Growth plus Adarsh Ayurvedic), 20 грам ~ 50 таблеток

EAN:
2905951000704
Наявність:
Ожидается

Гроу плюс - ще один "шедевр" від доктора Діпака Кумара (Адарш Аюрведік). По суті - це щось середнє між чаванпрашем і Бадам пак, але тільки концентрованими, без цукру і у формі таблеток. Одним словом - все, про що можна було мріяти! :)

Гроу плюс є загальним тоніком для організму з дуже широким спектром дії. Однак, на відміну від більшості препаратів цієї групи, його дія спрямована на те, щоб збалансувати, нормалізувати роботу організму так, щоб він сам міг відновитися і функціонувати нормально, без допомоги "ззовні".

Гроу плюс володіє вираженим иммунномодулирующим дією, відновлює обмін речовин, зміцнює імунну та ендокринну системи, зберігає тканини молодими, а мозок бадьорим і активним, регулює діяльність шлунково – кишкового тракту.

Показання: Знижений імунітет, всі види гострих і хронічних захворювань дихальних шляхів, при туберкульозі, втрата голосу, серцеві захворювання, хвороби сечостатевої системи, порушень сперматогенезу, ПМС, безпліддя.

Склад: extracts from Guduchi, Gokshura, Amla, Jatiphala, Javitri, Lavang, Aila, Suksmalia, Dalchini, Pipali, Patraz, Nagakesar, Pushkaramul, Karkatashringi.

Дозування: Дорослим – по 1-2 таблетки 2 рази в день до їжі. Дітям – по 1/4 - 1/2 таблетки два рази на день до їди.

Оригінальна назва: Growth plus Adarsh Ayurvedic Pharmacy.

В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Гроу плюс Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
12.06.2018
Рекомендуем посмотреть