(099)156-11-10

Макардвадж ваті (Makardhwaj vati), 10 грам ~ 60 таблеток

Артикул:
418
EAN:
2905951001145
Строк придатності:
05/2025
Наявність:
В наявності

Макардвадж ваті (Makardhwaj vati), 10 грам ~ 60 таблеток companies Adarsh Ayurvedic Pharmacy


Опис Макардвадж ваті (Makardhwaj vati), 10 грам ~ 60 таблеток


Завдяки тому, що склад (як якісний так і кількісний) цього препарату точно відповідає рецептурі, Макардвадж ваті від Адарш Аюрведік фармаси дуже ефективний, а результати його дії проявляються відразу після початку прийому.
 
Макардвадж ваті відноситься до дуже сильним аюрведичний раса-препаратів, до складу яких входить сірка і ртуть. Відновлює енергію і життєздатність, підсилює імунітет і сприяє розвитку організму, активізує обмін речовин. Цей препарат використовується при лікуванні захворювань дихальної системи та сечовивідних шляхів. Макардвадж ваті так само є гарним тоніком для серця.
Це чудовий засіб для підняття статевої потенції і використовується для лікування чоловічого безпліддя, покращує кількість і якість сперми.

При низькому рівні життєвої енергії і хронічних захворюваннях він не знає собі рівних по енергетичного впливу. Крім того, він чудово тонізує нервову систему.
Ртуть, що входить до складу Макардваджа, забезпечує тіло трьома необхідними складовими життя – Праною, Теджасом і Оджасом, і тому може контролювати всі три доши. Згідно з твердженнями давніх текстів, немає такої хвороби, яку не могла б вилікувати ртуть, якщо її правильно приготувати і використовувати. Однак, при неправильному готуванні або зловживанні ртуттю, немає такої хвороби, яку вона не могла б викликати.
 
Дозування: 1-2 таблетки на день з медом або молоком.
 
Увага! Передозування може призвести до отруєння організму.


Оригінальна назва: Makardhwaj vati, 10 grams Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Макардвадж ваті, 10 грам Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Reviews about Макардвадж ваті (Makardhwaj vati), 10 грам ~ 60 таблеток


Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
09.02.2018
Рекомендуем посмотреть