(099)156-11-10

Німбаді чурна (Neembadee churna), 100 грам

Артикул:
557
EAN:
2905951001343
Наявність:
Ожидается

Німбаді чурна (Neembadee churna), 100 грам companies Adarsh Ayurvedic Pharmacy


Опис Німбаді чурна (Neembadee churna), 100 грам


Німбаді чурна - комплексний препарат, що містить у своїй основі порошок німа і, завдяки своєму складу, який має більш виражений, сильний ефект порівняно з чистим німом. В цілому, його показання до застосування аналогічні ниму.

Німбаді чурна – одне з найсильніших кровоочисним і детоксикуючих аюрведичних коштів. Вона зменшує жар і усуває токсини, присутні в організмі при більшості запальних захворювань шкіри та виявлені слизових. Нім - сильне жарознижуючий засіб, ефективний при малярії та інших захворюваннях, що супроводжуються переміжної або періодичною лихоманкою (в цьому випадку він зазвичай використовується разом із чорним перцем і тирличем).

Німбаді можна використовувати у всіх випадках, коли показана очищаюча терапія або необхідно знизити вагу. Він видаляє чужорідні і надлишкові тканини, надаючи при цьому в'яжучий, сприяє загоєнню дію. Однак при сильному стомленні або виснаженні його слід використовувати з обережністю.


Показання: Будь-які запальні процеси, паразитарні інфекції, шкірні хвороби (екзема, лишай, кропив'янка), лихоманка, малярія, кашель, нудота, блювота, діабет, онкологічні захворювання, ожиріння, артрит, ревматизм, жовтяниця.


Склад: Neem chhal, Giloy, Harde, Amla, Somraji, Saunth, Vavidang, Pavad, Pippal, Ajwain, Bach, Jeera, Kutki, Khair chhal, Saindha Namak, Yavshar, Haldi, Daruhaldi, Nagarmotha, Devdaru, Kuth.


Дозування: 1/2 чайної ложки двічі на день з водою і гі. Або застосовувати за приписом лікаря.


Застереження: хвороби, пов'язані з холодом, загальна тканинна недостатність.


Оригінальна назва: Neembadee churna Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Німбаді чурна Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Reviews about Німбаді чурна (Neembadee churna), 100 грам


Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
17.07.2018
Рекомендуем посмотреть