(099)156-11-10

Арджуна Гхан ваті (Arjuna ghan vati), 20 грам ~ 55 таблеток

EAN:
2905951000094
Наявність:
Ожидается

Арджуна гхан (екстракт Арджуни) – прекрасний серцевий тонік, що застосовується для профілактики і лікування практично всіх захворювань серця. Цей препарат показаний для зміцнення серцевого м'яза, порушення роботи серцевих клапанів, тахікардії, ішемічної хвороби. Арджуна також володіє гіпотензивною властивістю і застосовується для лікування гіпертонії як самостійно так і в комплексі з іншими препаратами. Крім того, Арджуна показана при виразці шлунка, поліурії, має кровоспинних властивістю і застосовується при кровотечах, менорагії. Ще однією перевагою цього препарату є здатність регулювати вміст холестерину в крові.


Показання: серцевий тонік, серцева недостатність, ішемія, тахікардія, гіпертонія, реабілітація після інфаркту міокарда, виразка шлунка, поліурія, атеросклероз, високий рівень холестерину.


Склад: Terminalia Arjuna extract.

Дозування: по 1 таблетці 2 рази в день. У профілактичних цілях дозу можна зменшити.


Оригінальна назва: Arjuna Ghan vati, 20 grams Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


Гхан - чистий екстракт (випарений настій) - найбільш ефективна форма препарату. Адарш Аюрведік виробляє Арджуна гхан з свіжої рослини, завдяки чому, Арджуна Гхан ваті Адарш Аюрведік має дуже високу ефективність. При використанні концентрованих препаратів лікування не розтягується на багато місяців, а результат дії препарату помітний практично відразу.


В нашому магазині Ви можете купити оригінальну Арджуна Гхан ваті, 20 грам Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Рекомендуем посмотреть