(099)156-11-10

Ашвагандха Гхан ваті (Ashwagandha Ghan vati), 20 грам ~ 50 таблеток

EAN:
2905951000155
Наявність:
Ожидается
Гхан - означає екстракт - сама сильна і ефективна форма препарату. Ашвагандха Гхан Адарш Аюрведік має високу ступінь очищення (концентрацію), що робить її дуже ефективною, завдяки чому лікування не розтягується на багато місяців, а результат дії препарату помітний практично відразу.

Ашвагандха - один з кращих адаптогенів і тоніків в аюрведі. Ашвагандха володіє дуже широким списком корисних властивостей, але в першу чергу цей препарат відомий своїми тонізуючими властивостями. Він наповнює організм енергією і в той же час заспокоює нервову систему. Це один з кращих препаратів для людей, що зазнають великі фізичні і ментальні навантаження.

Ашвагандха має омолоджуючими властивостями, покращує метаболізм. Цей препарат має заспокійливими властивостями і при цьому покращує роботу нервової системи, опірність психічних навантажень, стресу. Також Ашвагандха застосовується при лікуванні хвороби Паркінсона.

Ашвагандха є афродизіаком, застосовується для лікування чоловічого та жіночого безпліддя, статевої слабкості.

Крім цього, цей препарат застосовується при захворюваннях респіраторної системи, запаленнях суглобів, гіперфункції щитовидної залози і надниркових залоз, як підтримує препарат після хіміо - та радіотерапії.


Показання: загальний занепад сил, перевтома, нервове виснаження, стрес, болезь Паркінсона, безсоння, м'язова слабкість, безпліддя, статева слабкість, артрит, кашель, астма.


Склад: Withania somnifera pure extract 100%, ratio 1:20.


Дозування: по 1-2 таблетці 2 рази в день або за приписом лікаря.


Протипоказання: схильність до гіпертонії, підвищений внутрішньочерепний тиск.


Оригінальна назва: Ashvagandha ghan, 20 grams Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Ашваганда гхан, 20 грам Адарш Аюрведік за вигідною ціною!
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Рекомендуем посмотреть