(099)156-11-10

Шадбінду таїл (Shadbindu tail), 30 мл

EAN:
2905951001664
Наявність:
В наявності
Строк придатності:
04/2023
Шадбінду таїл - ефективний препарат для виведення надлишкової слизу з гайморових і лобних пазух. Цей препарат знімає запалення, набряк і головні болі, пов'язані з надмірним вмістом слизу у верхніх дихальних шляхах. Шадбінду таїл ефективний як при риніті, так і для лікування хронічного гаймориту. Потрібно зазначити, що дія цього препарату принципово відрізняється від алопатических крапель. Шадбінду таїл не підсушує ніс, а витягає вже накопичилася в пазухах слиз. По-цьому, цей препарат не завжди швидко полегшує дихання, але завжди дає якісний результат при правильному застосуванні.

Склад: Taila, Aja Ksheera, Bhringaja, Eranda, Tagara, Shatahva, Jivanti, Rasna, Saindhava, Bhringa, Vai Vidanga, Yashti.

Дозування/Застосування: по 2-3 краплі теплого масла в кожну ніздрю або за призначенням лікаря. Правильна дозування - 6 крапель, але так як препарат викликає неприємні відчуття при використанні, ми вказали мінімально робочу дозування.
 
Примітка: для найкращого ефекту прогрійте місце навколо носа теплим рушником 3-5 хвилин (нагрівайте рушник регулярно занурюючи його в гарячу воду). Лежачи закинути голову максимально назад (лягти так, щоб голова вільно звисала) і закапати в кожну ніздрю по 2-3 краплі дорослим і по 1-2 краплі дітям, полежати 5-10 хвилин. Після чого добре висякатися і прополоскати горло розчином соди.

Кращий час для закапування вранці і перед сном.

Рекомендується дієта: суха, тепла їжа, зігріваючі спеції (чорний і червоний перець, імбир), гіркі смаки, зелень, мед і імбирний чай. Необхідно виключити з харчування такі продукти: цукор, дріжджове тісто, хліб, молоко.

Протипоказання: психічні розлади, індивідуальна непереносимість препарату.
 

Оригінальна назва: Shadbindu tail, 30 ml Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Шадбінду таїл, 30 мл Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.