(099)156-11-10

Канчнар гуггул (Kanchnar Guggul), 40 грам ~ 115 таблеток

EAN:
2905951000889
Наявність:
Ожидается
Канчнар гуггул застосовується в першу чергу для лікування порушень в роботі щитовидної залози (як гіпо - так і гіпертиреозу), розсмоктування новоутворень (пухлин, кіст), ліпоми і лімфаденіту. Також цей препарат покращує роботу жіночої репродуктивної системи - корегує гормональний фон, показаний при порушеннях менструального циклу, поликистозе яєчників (у комплексі з Чандрапрабха ваті), ендометріозі, міоми.

Крім того, Канчар гуггул застосовують для лікування полікістозу нирок (у комплексі з Чандрапрабха ваті), печінки, шкірних захворювань і для корекції ваги при гіпотиреозі.

Також цей препарат застосовують у комплексі з іншими препаратами для лікування злоякісних пухлин.


Гокшураді Гуггул від Адарш аюрведік зроблений на основі чистих екстрактів і його ефективність значно вище в порівнянні з класичною формулою.


Показання: гіпо - і гіпертиреоз, лімфаденіти, доброякісні пухлини, ліпома, кісти, ендометріоз, порушення менструального циклу, злоякісні пухлини, шкірні захворювання.


Склад: extracts of Choti Elaichi, Dalchini, Tejpatra each 0.70%, Varuna 2.40%, Trikatu 7.30%, Triphala 14.70%, Kanchnar chhal 24.50%, Guggul 49.00%.


Дозування: по 1-2 таблетки двічі на день або по призначенню аюрведического лікаря.


Протипоказання: вагітність.


Оригінальна назва: Kanchnar Guggul, 40 grams Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Канчнар Гуггул, 40 грам Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.