(099)156-11-10

Кешрадж (Keshraj), 50 грам ~ 110 таблеток

Артикул:
14
EAN:
2905951000919
Наявність:
Ожидается

Кешрадж (Keshraj), 50 грам ~ 110 таблеток companies Adarsh Ayurvedic Pharmacy


Опис Кешрадж (Keshraj), 50 грам ~ 110 таблеток


Кешрадж (Брінгараджади) – комплексний препарат на основі брингараджа, який застосовується головним чином при облисінні. Цей препарат покращує ріст волосся, відновлює пігментацію (бореться з сивиною), ефективний при лупи. Також, завдяки великому вмісту брингараджа і амли, Кешрадж є расаяной (омолоджуючим засобом), хорошим тоніком для нервової системи і печінки.

Властивості компонентів Кешрадж:
Брінгарадж - омолоджуючу рослина для конституції Пітти і для печінки, найкращі ліки при цирозі. Крім того, це найдієвіший аюрведичне рослинне засіб для волосся. Брінгарадж допомагає заспокоїти розум, зменшуючи його надмірну активність і сприяє міцному сну. За своїми властивостями він у багатьох відносинах схожий з брами. Він поєднує властивості горького тоніка і властивості тоніка омолоджуючого.
При зовнішньому застосуванні брингарандж допомагає витягувати отрути, зменшує запалення і набряк залоз, це прекрасний тонізуючий засіб для розуму, сприятливо діє і на колір обличчя. Брінгарадж – прекрасне засіб для лікування гепатиту. Також в аюрведі брингарадж використовують для лікування меннорагии, як засіб, що врівноважує розум і заспокійливу емоції. Брінгарадж вельми ефективний при безсонні, супроводжується бурхливими емоціями, дратівливістю, спалахами гніву, ревнощами, образою і ненавистю. Ступні і верхівку при цьому добре змастити маслом Брінгарадж або Брамі.
Амалакі – одне з найсильніших омолоджуючих рослин аюрведичної медицини. Особливо вона ефективна як расаяна для Пітти, а також для крові, кісток, печінки і серця.
Амалакі відновлює і підтримує нові тканини, збільшує кількість червоних кров'яних клітин.
Вона очищає ротову порожнину, зміцнює зуби, живить кісткову тканину, зупиняє кровотеча з ясен, знімає запалення в шлунку і товстій кишці.
Це самий багатий природний джерело вітаміну С (до 3000 мг в одному плоді).
Амалакі покращує апетит, очищає кишечник і регулює рівень цукру в крові.
Кунжут сприяє збільшенню кількості тромбоцитів, покращує згортання крові, застосовується при хворобах печінки і серця. Це природний антиоксидант, запобігає раннє старіння шкіри. Завдяки великому вмісту магнію, він має розслаблюючу дію на м'язи і нервову систему.

Склад: Bringaraj, Sesam, Amalaki, Sugar.
 
Дозування: по 2-3 таблетки двічі на день з теплою водою.
 
Протипоказання: сильні застуди.


Оригінальна назва: Keshraj, 50 grams Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


Синоніми: Брінгараджади, Bhringarajadi.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Кешрадж, 50 грам Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Reviews about Кешрадж (Keshraj), 50 грам ~ 110 таблеток


Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
28.12.2018
Рекомендуем посмотреть