Ісабгол Амріт Вєда (Isabgol Amrit Veda), 50 грам

EAN:
2905951022379
Наявність:
Очікується

Ісабгол - сорбент з м'яким проносним ефектом. Цей препарат знижує підвищену кислотність, виводить токсини і допомагає відновити мікрофлору кишечника. Проходячи по кишечнику, Ісабгол як губка вбирає і сприяє виведенню отрути шлаків. Завдяки поліпшенню роботи кишечника, Ісабгол використовується як підготовче засіб для зниження ваги.


Показання: запори, підвищена кислотність, діарея, слабке травлення, зайва вага.

Склад: psyllium husk.


Спосіб застосування: 1 чайну ложку препарату залити 250 мл теплої води, розмішати і випити до того, як препарат осяде на дно. При необхідності можна приймати 2 рази на день. Тривалість прийому - від 2-3 днів до 3 місяців у важких випадках. Під час прийому Ісабгол бажано пити більше води.


Протипоказання: непрохідність кишечника, каловий завал.

 

Оригінальна назва: Isabgol Amrit Veda.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Ісабгол Амріт Веда за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
09.06.2018
Рекомендуем посмотреть