Кумарі асава Адарш Аюрведік (Kumariasava Adarsh Ayurvedic), 455 мл

EAN:
2905951000964
JAN:
Адарш Аюрведик
Наявність:
Очікується

Кумарі асава - один з кращих тоніків для печінки і селезінки. Цей препарат покращує роботу печінки і струм жовчі. Кумарі асава стимулює травлення і має послаблюючу ефектом, завдяки чому допомагає очистити кишечник і кров від токсинів. Також цей препарат показаний при анемії так як містить залізо і компоненти, що поліпшують його засвоюваність. Кумарі асава застосовується при хронічних застудах і астмі. Крім того, цей препарат є тоніком для матки і показаний при розладах менструального циклу.


Показання: тонік для печінки, жовчогінний, спленомегалія, слабке травлення, запор, геморой, інтоксикація, анемія, порушення менструального циклу, жіноче тонік.


Склад: Aloe barbadensis, Jaggary, Honey, Zingiber officinale, Piper longum, Piper nigrum,Syzygium aromaticum, Cinnamomum zeylanicum, Elettaria cardamomum, Cinnamomum tamala, Mesua ferra, Plumbago zeylanica, Piper longum, Embelia ribes, Piper chaba, Juniperus communis, Coriandrum sativum, Areca catechu, Picrorrhiza kurroa, Cyperus rotundus, Terminalia chebula, Terminalia bellerica, Embelica officinalis, Vanda roxburghi, Cedrus deodar, Curcuma longa, Berberis aristata, Marsdenia tenacissima, Tinospora cordifolia , Baliospermum montanum, Inula racemosa, Sida cordifolia, Abutilon indicum, Mucuna pruriens, Tribulus terrestris, Anethum sowa, Anacyclus pyrethrum, Blepharis edulis, Boerhavvia diffusa, Symplocos racemosa, Makshikbhasma, Woodfordia fruticosa.


Дозування: по 1-2 столовій ложці 1-двічі на день або за призначенням лікаря.


Оригінальна назва: Kumariasava Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Кумарі асава Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Показання / Переваги

Анемія
Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
18.06.2018
Рекомендуем посмотреть