Манджишта чурна Адарш Аюрведік (Manjishta churna Adarsh Ayurvedic), 100 грам

EAN:
2905951001152
JAN:
Адарш Аюрведик
Наявність:
В наявності
Строк придатності:
05/2024
Манджишта (Манжишта) є найефективнішим поліпшує обмін речовин і кровоочисним рослиною в Аюрведичній медицині. Манжишта з основних знижують Піта-дошу рослин. Вона охолоджує кров і видаляє з неї токсини, зупиняє кровотечі, запобігає тромбоз, усуває застійні явища в системі кровообігу. Манжишта хороша при усіх запальних захворюваннях, особливо жіночої репродуктивної системи. Вона розчиняє камені, сприяє розсмоктуванню як доброякісних, так і злоякісних пухлин. Покращує кровообіг і сприяє загоєнню пошкоджених тканин.
Манджишта допомагає зрощувати навіть переломи кісток і завдяки цьому є прекрасним засобом першої допомоги. Будучи ефективною при лікуванні токсичних станів крові, в тому числі при герпес статевих органів, вона очищає печінку, селезінку та нирки, регулює їх функції.
 
Дія: кровоспинний, в'яжучий, сечогінний, розсмоктуючу, протипухлинну, поліпшує обмін речовин засіб.
 
Показання: аменорея, дисменорея, менорагия, клімактеричний період, сечокам'яна хвороба, жовтяниці, водянці, шкірні висипання, параліч, герпес.
 
Склад: rubia cordifolia.
 
Дозування: 1 чайна ложка два рази на день з теплою водою.
При плямах і запальних змін на шкірі застосовувати зовнішньо у вигляді пасти з медом. Паста з додаванням солодки, прикладена до обпаленим чи ушкоджених тканин полегшує біль. Або застосовувати за приписом лікаря.


Оригінальна назва: Manjishta churna Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Манджишта чурна Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Показання / Переваги

Мочекам'яна хвороба
Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
20.07.2018
Рекомендуем посмотреть