Медохар Гуггул Адарш Аюрведік (Medohar Guggul Adarsh Ayurvedic), 40 грам ~ 100 таблеток

EAN:
2905951024380
JAN:
Адарш Аюрведик
Наявність:
В наявності
Строк придатності:
01/2023

Медохар Гуггул - ефективний засіб для регулювання обміну жирів в організмі. Завдяки цій особливості, Медохар Гуггул є одним з найбільш ефективних препаратів в Аюрведі для боротьби з зайвою вагою. Крім того, цей препарат покращує роботу шлунковокишкового тракту і покращує виведення токсинів з кишковика.

Медохар Гуггул від Адарш Аюрведік виготовлений з використанням високо очищених екстрактів, що робить цей препарат більш ефективним ніж класична формула.


Показання: зайва вага, погане травлення, порушення обміну жирів.


Склад: Shuddha Guggul  42.00%, Loh bhasma, Chini each 13.00%, Triphala extract 9.00%, Ghrit, Madhu each 4.00%, Shuddha Shilajeet, Vai Vidang extract, Kali Marich each 3.00%, Elaichi, Dalchini each 1.00% processed with Musli, Triphala, Khadira, Vasa, Nisoth, Mundi, Nirgundi, Sunthi, Chitrak each 3 gr.

Дозування: по 1-2 таблетки 2 рази в день.


Оригінальна назва: Medohar Guggul, 40 grams Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


Синоніми: Медохар Ваті, Медохар Йогі, Навака Гуггул, Medohar yogi, Loh Rasayana, Lauh Rasayana, Navaka Guggul.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Медохар Гуггул, 40 грам Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
10.06.2020
Рекомендуем посмотреть