Мукта ваті Адарш Аюрведік (Mukta vati Adarsh Ayurvedic), 20 грам ~ 50 таблеток

EAN:
2905951001244
Наявність:
В наявності
Строк придатності:
12/2023

Завдяки тому, що склад цього препарату точно відповідає рецептурі, включаючи наявність всіх бгасм, Мукта ваті від Адарш Аюрведік фармаси дуже ефективний, а результати його дії проявляються відразу після початку прийому.

 
Мукта ваті - один з кращих препаратів для лікування гіпертонії, нормалізує функціонування нирок, тонізує мозок.

Мукта ваті - один з кращих препаратів для лікування гіпертонії, особливо викликана порушенням роботи нирок. Вона діє як седативний засіб, прекрасний серцевий і мозкової тонік. Мукта ваті покращує пам'ять, володіє антиоксидантними, протизапальними властивостями, усуває занепокоєння. Підтримує роботу печінки і є хорошим очищувачем для крові.
 
Показання: гіпертонічна хвороба, підвищений кров'яний тиск викликане порушенням роботи нирок. Нормалізує роботу нирок, тонізує мозок.
 
Склад: Mukta pisti, Praval Pisti, Banslochan, Jahar Mohra, Bach Saphed та інші.
 
Дозування: по 1-2 таблетки два рази на день з водою.


Оригінальна назва: Mukta vati, 20 grams Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


Гіпертонія - це не хвороба, а наслідок. Використання гіпотонічних препаратів необхідно, але в більшості своїй, воно не вирішує одвічну проблему, яка викликає підвищення тиску.

Основними причинами гіпертонії є спазми судин, спричинені защемленням нервових закінчень і стрес. Крім того, якщо тиск різко підвищується і сильно, то проблема може бути також і порушення роботи нирок. Більше Ви можете прочитати в описі категорії Гіпертонія на нашому сайті.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Мукта ваті, 20 грам Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
02.11.2018
Рекомендуем посмотреть