Мукта ваті Адарш Аюрведік (Mukta vati Adarsh Ayurvedic), 40 грам ~ 110 таблеток

EAN:
2905951001251
JAN:
Адарш Аюрведик
Наявність:
В наявності
Строк придатності:
04/2024

Завдяки тому, що склад цього препарату точно відповідає рецептурі, включаючи наявність всіх бгасм, Мукта ваті від Адарш Аюрведік фармаси дуже ефективний, а результати його дії проявляються відразу після початку прийому.

 

Мукта ваті - один з кращих препаратів для лікування гіпертонії, нормалізує функціонування нирок, тонізує мозок.


Мукта ваті - один з кращих препаратів для лікування гіпертонії, особливо викликана порушенням роботи нирок. Вона діє як седативний засіб, прекрасний серцевий і мозкової тонік. Мукта ваті покращує пам'ять, володіє антиоксидантними, протизапальними властивостями, усуває занепокоєння. Підтримує роботу печінки і є хорошим очищувачем для крові.

 

Показання: гіпертонічна хвороба, підвищений кров'яний тиск викликане порушенням роботи нирок. Нормалізує роботу нирок, тонізує мозок.

 

Склад: Mukta pisti, Praval Pisti, Banslochan, Jahar Mohra, Bach Saphed та інші.

 

Дозування: по 1-2 таблетки два рази на день з водою.


Оригінальна назва: Mukta vati, 40 grams Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


Гіпертонія - це не хвороба, а наслідок. Використання гіпотонічних препаратів необхідно, але в більшості своїй, воно не вирішує одвічну проблему, яка викликає підвищення тиску.

Основними причинами гіпертонії є спазми судин, спричинені защемленням нервових закінчень і стрес. Крім того, якщо тиск різко підвищується і сильно, то проблема може бути також і порушення роботи нирок. Більше Ви можете прочитати в описі категорії Гіпертонія на нашому сайті.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Мукта ваті, 40 грам Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
15.09.2018
Рекомендуем посмотреть