Нім Гхан ваті Адарш Аюрведік (Neem Ghan Adarsh Ayurvedic), 40 грам ~ 100 таблеток

EAN:
2905951001336
JAN:
Адарш Аюрведик
ISBN:
Корректное описание
Наявність:
Очікується

Нім володіє дуже великим списком корисних властивостей. Це рослина - одна з найсильніших кровоочисним і детоксикуючих аюрведичних коштів. Нім володіє вираженими антивірусною, антибактеріальною, антигельмінтною та протигрибковою властивостями.

Цей препарат з успіхом застосовується для лікування застудних захворювань, що супроводжуються високою температурою.

Нім використовується для очищення крові, печінки і кишечника від токсинів, показань для лікування більшості шкірних захворювань. Також Нім може вікорістовуватіся для догляду за шкірою, при прийомі всередину він очищає шкіру від токсинів, покращує циркуляцію крові, а при зовнішньому застосуванні робить шкіру гладкою і ніжною.

Цей препарат має гепатопротекторні властивості, що очищує печінку від токсинів і шкідливих речовин, захищає клітини печінки від некрозу.

Також Нім покращує роботу дихальної системи і кишечника, покращує роботу легенів і виводить токсини з кишечника. Крім того, цей препарат показаний при гастритах і виразці шлунка.

Цей препарат може використовуватися при будь-яких запальних процесах так як надає заспокійливу дію на Піта дошу. Нім застосовують також для лікування ран, що погано гояться.

Нім показань для лікування діабету, він регулює рівень цукру в крові.

Крім того, цей препарат застосовується для лікування запальних процесів у нирках та сечовивідної системи.

Також, Нім використовують у протипухлинної та протиракової терапії, особливо лейкімії.


Показання: Очищення крові, печінки і кишечника від токсинів, запальні процеси, викликані діяльністю патогенної мікрофлори, вірусів, грибкові інфекції, гельмінти, тонік для печінки, респіраторні та шкірні захворювання, діабет, незагойні рани, запальні процеси в нирках і сечовивідної системи, онкологічні захворювання.


Склад: Azadirachta indica extract 100% (ratio 1:20).

Нім Гхан ваті Адарш Аюрведік Фармасі виробляється зі свіжих рослин і має високу ступінь очищення, що робить його більш ефективним в порівнянні з аналогічними препаратами інших виробників.

 

Дозування: 1-2 таблетки двічі на день з водою. Або за приписом лікаря.


Оригінальна назва: Neem Ghan vati, 40 grams Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Нім Гхан ваті, 40 грам Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
27.06.2018
Рекомендуем посмотреть