Пунарнава Мандур Адарш Аюрведік (Punarnava mandoor Adarsh Ayurvedic), 20 грам ~ 50 таблеток

EAN:
2905951001480
JAN:
Адарш Аюрведик
Наявність:
Очікується
Пунарнава Мандур - класичний аюрведичний препарат, однією з основних сфер застосування якого є порушення роботи печінки. Так само Пунарнава Мандур ефективна при порушення виведення рідини з організму і при захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів. Крім того, цей препарат ефективний при анемії і як загальне протизапальний засіб. Так само Пунарнава Мандур має детоксикуючі властивості.
 
Показання: порушення роботи печінки, нирок, запалення сечовивідних шляхів, дизурія, анемія.
 
Склад: Punarnava, Trivrit, Shunti, Pippali, Maricha, Vidanga, Devadaru, Chitrak mool, Pushkara mool, Hareethaki, Vibheetaki, Amalaki, Daruharidra, Haridra, Dantimool, Chavya, Indrayava, Katuka, Pippalimool, Mustaka, Mandoor Bhasma, Gomutra.
 
Дозування: по 1-2 таблетки 2 рази в день.


Оригінальна назва: Punarnava mandoor, 20 grams Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Пунарнава Мандур, 20 грам Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Показання / Переваги

Анемія
Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
05.06.2018