Трікату чурна Адарш Аюрведік (Trikatu churna Adarsh Ayurvedic), 50 грам

EAN:
2905951001992
JAN:
Адарш Аюрведик
Наявність:
Очікується

Трікату чурна є найбільш дивовижною з расаян. Незвичність його полягає в тому, що це єдина расаяна, при застосуванні якої Капха доша не збільшується, а навпаки, зменшується. Трікату - один з кращих препаратів для нормалізації роботи травної системи. Трікату очищає організм від зайвої Капхи і нормалізує обмін води в тілі людини. Так само Трікату чурна використовується в профілактиці і лікуванні захворювань респіраторної системи.

 

Показання: бронхіт, втрата апетиту, надмірна вага, набряклість. Трікату використовується при зниженій Пітта доша і підвищеної Капха доша. Вона висушує слизу, знімає набряклість, допомагає регулювати вагу тіла, знижує наслідки стресів і психологічних травм, використовується при депресіях, лікує простудні захворювання, диспепсичні розлади, поганий запах з рота при застої їжі в шлунку. Взимку, пізно восени і ранньою весною рекомендується щоденний разовий прийом препарату.

 

Склад: в рівних пропорціях імбир, чорний перець і перець довгий (пиппали).

 

Протипоказання: підвищена Піта – гастрит з підвищеною кислотністю, лихоманка, шкірні захворювання.

 

Дозування: 1-2 грама два рази в день за 10 хв. до їди, з медом чи лимоном.


Оригінальна назва: Trikatu churna Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Трікату чурна Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
22.04.2018
Рекомендуем посмотреть